Wizytówka to pierwsza rzecz, na którą patrzy Twój potencjalny partner biznesowy!

Wizytówki

Wizytówki są niezwykle ważne dla każdej osoby, prowadzącej własny biznes. Jedziesz na szkolenie i chcesz poznać oraz zwerbować przyszłych klientów? Dodatkowo zależy Ci na pokazaniu im, że jesteś profesjonalistą? W takim razie koniecznie musisz zaopatrzyć się w wizytówkę!

Zapisywanie imienia, nazwiska i adresu swojej strony internetowej na kartce z zeszytu nie jest profesjonalne. Podobnie jak proszenie potencjalnego partnera, żeby wszedł na naszą stronę przez telefon. A jeżeli po prostu podamy adres, licząc, że człowiek na pewno go zapamięta, to cóż… Niestety, ale ludzie wolą teraz wszystko zapisywać. Sokrates uważał, że rozwój słowa pisanego sprawi, że nasza pamięć się pogorszy. Można przyznać mu częściową rację. Człowiek nie zapamięta adresu strony internetowej – a nawet jeżeli mu się to uda, to inne gwałtowne wydarzenie pomoże mu zapomnieć. I co w takim wypadku mamy zrobić?

Zrobić wizytówki. Musimy je mieć, jednak projekt nie może być niedbały i robiony na szybko. W kontaktach biznesowych liczy się każdy, nawet najmniejszy detal, dlatego warto dokładnie wszystko przemyśleć. Należy wybrać odpowiednią czcionkę, font, ustalić czy ewentualne ozdobniki będą potrzebne, sprawdzić gdzie nasze logo będzie najlepiej się prezentowało. Ale również jakość papieru jest ważna! W CCS Druk dbamy o jakość wizytówek ponieważ wiemy, jak ważne są w kontaktach biznesowych. Drukujemy wizytówki w rożnych formatach i na papierze o różnej gramaturze i fakturze.

Dobra wizytówka, podobnie jak czytelna strona internetowa, to obecnie pierwsze rzeczy, na które nasz klient zwraca uwagę (w zależności czy widzimy się z nim na żywo czy rozmawiamy mailowo). Dlatego radzimy dokładnie przemyśleć swój wybór.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni CCS DRUK na druk wizytówek.