Wizytówka – komu powierzyć jej wykonanie i jakie informacje powinna zawierać?

druk wizytówek

Wizytówka spełnia wiele ważnych ról – przede wszystkim pełni funkcje: informacyjną i reklamową. Stanowi pewnego rodzaju przedłużenie osobowości, dając osobie trzeciej podstawowe źródło wiadomości zarówno o osobie, która ją wręcza, jaki i firmie, którą ta osoba reprezentuje. Wizytówkę powinni posiadać wszyscy przedsiębiorcy, którzy prowadzą własny biznes, jak również specjaliści, dyrektorzy czy managerowie.

Projektowanie wizytówki to proces wymagający doświadczenia i umiejętności, dlatego to zadanie warto powierzyć sprawdzonemu grafikowi, który wykonał już wiele tego typu projektów. Nasza drukarnia również z łatwością sprosta każdemu wizytówkowemu wyzwaniu, bowiem od lat tworzymy projekty dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.ccsdruk.pl/147/wizytowki.html.

Dobra wizytówka powinna zawierać: imię i nazwisko właściciela, piastowane stanowisko, nazwę firmy, logo, dane adresowe i dane kontaktowe (e-mail, numer telefonu i stronę internetową). Ponadto powinna charakteryzować się oryginalnością, atrakcyjnością i przejrzystością. Pamiętaj, że zawsze liczy się pierwsze wrażenie. Książki nie poznaje się po okładce, lecz to jej wierzch przykuwa uwagę.