Ulotki – wciąż popularna forma reklamy.

ulotki Poznań

Ulotki to wciąż są bardzo popularna forma reklamy. Swoją popularność zawdzięczają głównie swojej cenie – to proste projekty graficzne, które nie są na tyle skomplikowane, żeby zajmować grafikom wiele czasu. Oprócz tego druk ulotek wcale nie wymaga dużego nakładu funduszy. To najbardziej rozpowszechniona forma reklamy i prezentacji firmy również dlatego, że osoby rozdające ulotki robią to w pobliżu lokalu, który reklamują. Dzięki temu, odpowiedniej treści oraz ewentualnej zniżce znacznie łatwiej skłonić klienta do odwiedzenia nas.

W CCS Druk drukujemy ulotki standardowe oraz składana na pełnej gamie gramatur papieru. Drukujemy w różnych formatach (do A3+) w technologii offesetowej oraz cyfrowej. Oferujemy również dodatkowe opcje wykończenia, takie jak foliowanie folią matową/błyszczącą.

Jednym z powodów, dla którego firmy wciąż decydują się na rozdawanie ulotek, jest ich duży zasięg. Nie wymagają one wiele od potencjalnego klienta – zwykle tylko wyciągnięcia ręki. Dodatkowo jeżeli zamiast tradycyjnej ulotki wręczamy przechodniom rabaty, to istnieje naprawdę duże prawdopodobieństwo, że zamiast wyrzucić taką ulotkę, potencjalny klient schowa ją do portfela i wróci do lokalu ze zniżką w innym dniu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej na temat druku ulotek dowiedzą się Państwo http://ccsdruk.pl/147/ulotki-reklamowe.html oraz w naszych punktach stacjonarnych w Poznaniu.