Przepiękne fotoobrazy – doskonała ozdoba na ścianę!

Fotoobrazy na ścianę

Nasze fotoobrazy na ścianę są drukowane na wysokiej jakości płótnie. Naciągamy je na ramę z sosnowego drewna, dzięki czemu możliwe jest zadrukowanie boków obrazów. Nadaje to obrazom głębi oraz estetycznego wyglądu. Taki obraz jest od razu gotowy do powieszenia na ścianie – nie musisz kupować ani ramy, ani specjalnych gwoździ, ponieważ obraz jest wyjątkowo lekki. Fotoobraz to świetny pomysł na prezent, a oprócz tego może być wspaniałą ozdobą każdego domu. Obecnie w domach popularne jest przeznaczanie całych ścian na zdjęcia domowników: fotoobrazy to po prostu miła, estetyczna odmiana.

Wybór zdjęcia, które będzie na fotoobrazie, należy oczywiście do nas – możemy zdecydować się na zdjęcie całej rodziny, rodziców, rodzeństwa lub po prostu na piękny krajobraz. Fotoobrazy są niezwykle dokładne, a swoim wyglądem przypominają hiperrealistyczne, klasyczne obrazy.

Czas realizacji standardowo wynosi 2 dni robocze, jednak w okresie przedświątecznym może ulec wydłużeniu. Zapraszamy również do zamawianie w sklepie online! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszych fotoobrazów na ścianę, zapraszamy na stronę http://ccsdruk.pl/147/fotoobrazy-na-sciane.html.