Propozycje na nietypowe prezenty na święta

Kubek z własnym zdjęciem

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Galerie handlowe z każdej strony bombardują nas kolorowymi opakowaniami i przepisami na udane upominki. Pomysłów na prezenty jest mnóstwo i często nie mamy pojęcia, co kupić naszym najbliższym. Często okazuje się też tak, że po prostu pomysły centrów handlowych nam zwyczajnie nie odpowiadają. W takim wypadku zastanów się nad spersonalizowanym prezentem, który będzie miał dla Twojego bliskiego wartość sentymentalną i będzie jedyny w swoim rodzaju!

Propozycji takich prezentów jest mnóstwo, jednak my skłaniamy się ku gadżetom z Twoim zdjęciem, zabawnym napisem, który będzie się kojarzył z Tobą lub po prostu z Waszym wspólnym zdjęciem. Może to być fotoksiążka, koszulka z własnym nadrukiem, fotokubek lub kalendarz – pomysłów jest naprawdę dużo! Radzimy jednak dokładnie przemyśleć rodzaj gadżetu, którym obdarujesz najbliższą osobę. Jeżeli Twoja przyjaciółka podróżuje po całym świecie i widzicie się raz na kilka miesięcy, to kalendarz ścienny niekoniecznie będzie dobrym pomysłem. Poniżej przedstawiamy kilka uniwersalnych propozycji dla przyjaciół i rodziców jednak pamiętaj, że wszystko zależy od preferencji obdarowywanego.

Dobrym prezentem dla przyjaciół będzie Wasze wspólne zdjęcie!

  • Zdjęcie lub zdjęcia mogą być podarowane w antyramie. Możesz również za szkło włożyć karteczki z miłymi słowami, które określają drugą osobę bądź Waszą przyjaźń. Uniwersalne będą: lojalność, wierność, zaufanie, poświęcenie czy zabawa.

  • Możesz również pomyśleć nad fotoksiążką. Ma większe możliwości niż antyrama. Stworzenie własnej książki, która krok po kroku opisze Wasze pierwsze spotkania i dalej Waszą przyjaźń na pewno będzie miłą pamiątką na lata!

  • A może masz już prezent dla przyjaciela? Jeżeli jest to swiąteczna kartka lub drobny przedmiot, to zamiast standardowego pudełka możesz pomyśleć o puszce na prezent z Waszym zdjęciem. Taka puszka nie tylko będzie świetnym opakowaniem, ale również może być ponownie wykorzystana do przechowywania drobnych przedmiotów.

A co dla mamy?

  • Dla mamy zawsze możesz zrobić kalendarz. Na pewno macie wspólne zdjęcia, które będą w każdym miesiącu przypominać Twojej rodzicielce piękne chwile, które razem przeżyliście. A jeżeli mieszkasz w innym mieście, to Twoja mama będzie Cię mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki!

  • Uważamy jednak, że fotoksiążka jest tutaj równie dobrym pomysłem. Fotoksiążka to idealny prezent dla osoby, która lubi wspominać. Jeżeli więc Twoja mama do takich osób należy, koniecznie rozważ tę propozycję!

  • No i poważne pytanie – kto z nas nie pije gorących napojów w zimne, jesienne i zimowe wieczory? Uwierz nam: nie ma nic przyjemniejszego niż kubek gorącej herbaty lub kakao z wspólnym zdjęciem! A może po prostu zrobiłeś tematyczną sesję fotograficzną i uważasz, że zdjęcie jesiennego, kolorowego drzewa będzie wspaniale wyglądało na kubku do herbaty? Wybór zdjęcia należy do Ciebie, jednak nie ma nic przyjemniejszego dla mam niż spersonalizowany prezent od swojego dziecka.

Ale z tatą zawsze jest problem…

  • Często spotykamy się z takim twierdzeniem: książka – oklepana, skarpetki – zbyt popularne, świąteczny sweter – niepraktyczny. Uwierz jednak, że dla z pozoru niesentymentalnego ojca z pozoru oklepany kubek z Waszym zdjęciem również wiele znaczy. To na pewno miła pamiątka, a tata z przyjemnością będzie pił z niego kawę.

  • A może Twój tata dużo pracuje przy komputerze? Zrób mu własną podkładkę! Zdjęcie, które sam zrobiłeś lub obrazek na pewno będą lepszą podkładką niż zwykła podkładka za 10 złotych ze sklepu.

  • Ojcowie również mają poczucie humoru! Podaruj mu koszulkę z zabawnym zdjęciem lub grafiką, którą sam wykonałeś. A może jakiś zabawny napis, nawiązujący do jego zawodu? Opcji jest mnóstwo, a przecież każdy potrzebuje T-shirtu w swojej szafie. Praktyka i pokazanie, że pamiętasz i kochasz – to recepta na udany prezent!

Opcji jest naprawdę mnóstwo. Zapraszamy!
Poniżej znajdują się linki do naszej oferty na wybrane produkty: