Powiększ optycznie swój pokój!

Fototapety

Niektórym z Was fototapety mogą kojarzyć się z dziecięcymi pokojami, w których dominuje księżniczka Elsa, wesoły Kubuś Puchatek i kolorowe Kucyki Pony. Naklejki na ściany czy fototapety przez długi czas były uznawane za akcesoria, które pozwolą szybko zmienić wygląd pokoju naszego dziecka i dostosować wnętrze do błyskawicznie rosnącej pociechy i jej ciągle zmieniającego się gustu. Na szczęście to myślenie powoli ulega zmianie, a fototapety od jakiegoś czasu przechodzą renesans i zyskują coraz większą popularność.

Fototapety na ścianę przestały kojarzyć się z kiczem – obecnie z ich pomocą można odmienić wnętrze swojego mieszkania o 180°. Fototapetę można umieścić w dowolnym pomieszczeniu – kuchni, łazience, salonie czy sypialni. Obecnie popularne są również fototapety w przedpokojach. Co zyskamy przez zastosowanie takiego zabiegu, oprócz oczywistej zmiany wyglądu naszego mieszkania?

To proste – fototapety bardzo łatwo mogą optycznie powiększyć Twoje mieszkanie. Wystarczy, że wybierzesz fototapetę z uciekającą w głąb perspektywą. Perspektywa linearna to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie wrażenia, że ściana nie kończy się tam, gdzie kończy się w rzeczywistości. Jest to proste złudzenie optyczne, dzięki któremu nasz pokój od razu wyda się większy, a jego przestrzeń lepiej zagospodarowana. Tylko od nas zależy, jaki motyw wybierzemy – może to być leśny krajobraz, romantyczna uliczka, zabytkowe kamienice lub droga donikąd. Wszystko zależy od obranej przez Ciebie koncepcji. Obecnie na rynku znajduje się tak wiele fototapet, że na pewno wybierzesz coś właśnie dla siebie.

Mimo ogromnego wyboru w fototapetach dość często zdarza się, że gotowe fototapety nie do końca spełniają nasze oczekiwania. My rozwiązaliśmy ten problem – doskonale wiemy, jak trudno jest znaleźć produkt, który będzie spełniał nasze oczekiwania w stu procentach. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz miał jedyną w swoim rodzaju unikatową fototapetę, która będzie całkowicie zgodna z Twoimi założeniami. Ty sam wybierasz zdjęcie, które chciałbyś mieć na swojej ścianie, wgrywasz je za pomocą naszego systemu i dobierasz odpowiednie parametry.

Zamówienie jest proste, wejdź na http://ccsdruk.pl/147/fototapety.html i stosuj się do zaleceń z instrukcji, a już niedługo będziesz mógł cieszyć się piękną fototapetą w swoim mieszkaniu 🙂