Laserowe grawerowanie tabliczek

tabliczki grawerowane

Jedną z naszych wielu specjalizacji jest laserowe grawerowanie na różnego rodzaju materiałach. Dzięki precyzyjnej technologii laserowego grawerowania oraz wycinania jesteśmy w stanie wykonywać niepowtarzalne, skomplikowane elementy na różnej wielkości tabliczkach.

Tabliczki grawerowane idealnie sprawdzają się na budynkach ( np. domy przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, domy mieszkalne), szyldach, słupach a także na różnego rodzaju urządzeniach. Dodatkowo nasze tabliczki są wielokrotnie używane w trofeach sportowych, takich jak statuetki za zajęcia miejsca na podium. Do produkcji naszych tabliczek używamy wyłącznie trwałych, odpornych na czynniki zewnętrzne laminatów grawerskich o grubości od 1 do 1,6 mm.

Tabliczki grawerowane to elegancki sposób na oznakowanie m.in. budynków, takich jak biblioteka, szkoła czy obiekty sportowe. Dzięki takiej tabliczce budynek będzie elegancko wyeksponowany. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem tej usługi na naszej stronie internetowej http://ccsdruk.pl/147/tabliczki-grawerowane.html.