Fotomagnes – wspomnienia zapisane na lodówce

Często wracamy pamięcią do różnych zdarzeń, które w przeszłości wywołały na twarzy uśmiech. Nic dziwnego – ożywienie wspomnień pozytywnie wpływa na samopoczucie i nawet w chwilach, kiedy czujemy się nieco gorzej, pozwala z powrotem przywołać dobry nastrój. To zapewne również kwestia sentymentu, bo kto z nas nie lubi sobie przypominać o tym, co miłe.

Mówi się, że pieniądze wydane na dobry zegarek, to chwila, którą docenia się ze względu na status i drogę, którą trzeba było przejść, aby go nabyć. Z fotomagnesem jest nieco inaczej, ponieważ nie jest tak drogi, a przecież równie doskonale pielęgnuje wspomnienia o podróżach i ważnych zdarzeniach, które miały miejsce w naszym życiu.

Fotomagnes ma wiele zalet – nie tylko idealnie nadaje się na drobny upominek, ale przede wszystkim jest kompaktowy i nie potrzeba aranżować specjalnych powierzchni, by móc skorzystać z jego właściwości. Wystarczy, że przypniesz go do lodówki i gotowe. Za każdym razem, kiedy będziesz się kręcić w kuchni przywoła miłe wspomnienia, a kto wie, może nawet zainspiruje Cię do kolejnych wspaniałych podróży i spontanicznych planów.

Z CCS Druk stworzysz wyjątkowy spersonalizowany fotomagnes. Obdaruj nim bliskich bądź ciesz się jego obecnością na własnej lodówce. Polecamy! 🙂