Fotoksiążka – pokaż Waszą historię!

Fotoksiążka

Fotoksiążka to świetny pomysł na niebanalny prezent na walentynki. Wiele osób uważa walentynki za komercyjne święto, które służy tylko do sezonowego zarabiania na czekoladkach, kwiatach i pluszakach. Przeciwnicy walentynek uważają, że bez względu na święto powinniśmy okazywać swojej drugiej połówce naszą miłość codziennie. Popieramy to, jednak nie ukrywamy, że czasem miło jest dostać coś z okazji mniejszego lub większego święta, jak na przykład urodziny, imieniny czy właśnie walentynki. Kwiatki i czekoladki mogą wydać się banalne, ale naszym zdaniem podarowanie bliskiej osobie fotoksiążki, która będzie jej przypominać o wspólnie spędzonych chwilach, może być doskonałym podsumowaniem minionego roku – i nie ma tu znaczenia jakie to jest święto (i czy w ogóle jakieś jest).

Jak wygląda fotoksiążka?

Fotoksiążka najczęściej ma oprawę miękką lub zeszytową. Można ją spotkać w różnych rozmiarach: od 21×21 cm, do nawet 21×28,5 cm. Ilość stron zależy od naszych preferencji, podobnie jak okładka. Wybór formatu i grubości książki zależy od nas, podobnie jak wybór zdjęć, które mają się w niej znaleźć. Takie książki wyglądają jak prawdziwe książki z księgarni, są dobrej jakości, a co za tym idzie, są niezwykle trwałe (zwłaszcza okładki). To przepiękna pamiątka, w której można pokazać historię długoletniego związku, przyjaźni czy po prostu wybrać najpiękniejsze zdjęcia, które mamy z naszą rodziną. To podsumowanie przepięknych wspomnień, do których w każdej chwili można wrócić (nawet gdy nie mamy dostępu do internetu!).

Fotoksiążka ma tę przewagę nad albumem, że nie ma możliwości zniszczenia zdjęć przez przypadek, ponieważ z niektórych albumów zdjęcia mogą wypadać i można je w ten sposób uszkodzić: w fotoksiążce zdjęcia są nadrukowane na kartach, dlatego nie ma takiej możliwości. Oczywiście taką książkę można uszkodzić, jak większość przedmiotów, jednak same zdjęcia pozostaną nienaruszone. Również okładka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc jeżeli o taką książkę będziemy dbać, na pewno posłuży nam przez lata.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych fotoksiążkach, zapraszamy na stronę http://ccsdruk.pl/147/fotoksiazka.html.