Fotokalendarze są coraz popularniejsze. Ciekawi jesteście, dlaczego?

fotokalendarz

Fotokalendarze stały się ostatnio bardzo popularne i bynajmniej nie dlatego, że jest to prezent, który można wręczyć na ostatnią chwilę. Oczywiście jest to bardzo uniwersalny prezent dla każdego – na dodatek jest przydatny i nadaje się na wszystkie możliwe okazje. Można go podarować zarówno na mikołajki, andrzejki, urodziny, imieniny i tak po prostu, bez okazji. Można nim obdarować mamę, tatę, babcię, przyjaciółkę oraz nawet pracowników firmy z okazji święta. Brzmi jak prezent idealny, prawda?

Kalendarze, mimo że żyjemy w dobie cyfryzacji, nadal są potrzebne większości z nas. Lubimy mieć przed oczami rozpiskę miesięcy z wyraźnym zaznaczeniem, co mamy zrobić danego dnia. Pod tym względem smartfony nie są wcale takie wygodne, ponieważ owszem, informują nas o tym, co mamy zrobić, jednak jeżeli nie ustawimy drugiego powiadomienia na np. dwa tygodnie wcześniej, to może się okazać, że prezent na urodziny damy danej osobie już po urodzinach, bo nie zdąży on do nas dojść. A ustawianie dat dwa razy może być uciążliwe. W przypadku gdy mamy wszystko przed oczami, możemy odpowiednio wcześniej zaplanować zakup/zrobienie prezentu.

Taki fotokalendarz może być również miłą pamiątką z jakiegoś wydarzenia. Na kalendarzach bowiem możemy drukować sesje dziecięce, ślubne, narzeczeńskie, firmowe, szkolne, rodzinne, wakacyjne czy z innych uroczystości, jak np. z chrzcin. Tak naprawdę nie ma tematu, którego nie można by było umieścić na takim kalendarzu. Oprócz tego u nas, w CCS Druk, możesz wgrać swoje własne zdjęcia i w ten sposób stworzyć swój własny, niepowtarzalny fotokalendarz. Nie przejmuj się – nie musisz od razu wynajmować profesjonalnego fotografa, równie dobrze możesz stworzyć kalendarz pełen selfie z Twoimi przyjaciółmi 🙂 A gdy kalendarz się zużyje, to elegancka pierwsza strona może po prostu zawisnąć na ścianie jako ozdoba!

Kalendarze to również idealny upominek dla klientów Twojej firmy. Każdy lubi dostawać upominki gratis, zwłaszcza gdy są przydatne. Dlatego tak wielką popularnością cieszą się pendrive’y czy długopisy z nazwą firmy oraz logiem. Kalendarze również są na tej liście, dlatego naszym zdaniem warto to przemyśleć. Dodatkowo pomożesz klientom zapamiętać nazwę swojej marki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić własny fotokalendarz, wejdź na stronę http://ccsdruk.pl/147/fotokalendarz.html i przejdź do naszego prostego kreatora!