Druk wielkoformatowy – kiedy jest najskuteczniejszy?

druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to rodzaj nowoczesnej technologii, którą stosuje się przy druku materiałów reklamowych o większym rozmiarze, jak banery, szyldy, plakaty czy tablice. Najczęściej zadrukowuje się materiał banerowy, folię oraz papier.

W drukarni CCS Druk oferujemy między innymi druk wielkoformatowy tuszami solwentowymi, które charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, deszcz czy promienie UV. Materiały reklamowe, wydrukowane za pomocą tej metody, świetnie nadadzą się do długotrwałej ekspozycji zewnętrznej. Przy użyciu tej metody drukujemy również wielkoformatowe plansze. Istnieje również możliwość oprawienia takiej planszy w ramę aluminiową. Druk wielkoformatowy przeznaczony jest, jak sama nazwa wskazuje, do zadrukowania większych powierzchni reklamowych.

Nasza drukarnia jest wyjątkowa pod tym względem, że większość zamówień możesz zrealizować online przez naszą stronę. Wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią stronę i przejdziesz przez nasz kreator online! Jeżeli są Państwo zainteresowani wydrukiem banerów, zapraszamy do kreatora na stronie http://ccsdruk.pl/147/druk-wielkoformatowy.html.