Chcesz wydrukować ulotki? Dowiedz się, na co musisz zwrócić uwagę.

Ulotki reklamowe

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy bezpośredniej. Prawie przy każdym większym centrum handlowym i na tak zwanych deptakach stoją osoby, trzymające w ręce plik kartek, które z uśmiechem wręczają przechodniom. Jeżeli zastanawiasz się nad rozpoczęciem podobnych działań, to zapraszamy do przeczytania artykułu – pokażemy, na co zwracać uwagę przy drukowaniu ulotek.

Sposób realizacji

W zależności od tego, na co chcesz położyć nacisk, wybierz jedną z dwóch opcji drukowania. Jeżeli zależy Ci na druku w większej ilości i niskim koszcie jednostkowym, wybierz druk offsetowy. Jeżeli jednak wolisz wydrukować ulotki w małym lub średnim nakładzie, wybierz druk cyfrowy.

Format

To również bardzo ważna rzecz. Za duże ulotki będą niepraktyczne zarówno do noszenia, jak i trzymania. Dodatkowo istnieje większe ryzyko, że zostaną one schowane do kieszeni od razu i potencjalny klient nigdy nie spojrzy na tekst, ponieważ od razu złoży ulotkę na pół. Dobierz format swojej ulotki do celu, który wybrałeś!

Papier

Do wyboru w naszej drukarni mamy papier: kredowy, kredowy matowy, kredowy z połyskiem, satynowy i offset. Oczywiście gramatura papieru również jest bardzo ważna, jednak to już kwestia indywidualna, którą gramaturę wybierzesz.

Projekt i czcionka

Oczywiście to kolejna podstawa. Możesz użyć gotowego projektu lub sam go stworzyć, ale pamiętaj – wszystkie ulotki muszą być jednolite! Czcionka z kolei powinna być szeryfowa (oko mniej się męczy przy czytaniu takiego tekstu), duża, niezbyt krzykliwa, ale równocześnie powinna wyróżniać się na tle, żeby przyciągnąć oko.

W CCS Druk rozumiemy, że nasi klienci nie mają czasu na osobiste składanie zamówień, dlatego oferujemy sprzedaż i składanie zamówień również drogą mailową. Jeżeli chcesz skserować książkę, niestety ale musisz nam ją dostarczyć, jednak jeżeli chcesz wydrukować wizytówki lub ulotki czy plakaty, śmiało możesz je przesłać za pomocą maila lub naszej strony internetowej. Pamiętaj jednak, że w zależności od wybranej formy dostawy (odbiór osobisty lub dostarczenie kurierem) ceny przy odbiorze mogą się różnić!

Najlepszym rozwiązaniem dla osób zapracowanych z pewnością będzie nasza opcja dowozu przy pomocy kuriera. To klient jest dla nas najważniejszy. Cennik znajduje się pod adresem: http://ccsdruk.pl/147/cennik.html